Napísali o nás...

Čo si o našom Bambuckom masle SHEABUTTER myslia slovenské blogerky?

 


LiveInFoxWorld

"Počas leta ma vedia potrápiť suché pery. Stačí jedno natretie a pery sú hydratované a jemné." 

Prečítaj celú recenziu >


XOXO PATTY

"Ja som si ho obľúbila najmä na tú hydrátaciu, takže ho používam každý deň na tvár, ale ako vidíte ma naozaj mnoho účinkov a využití. Kto váha, určite môžem odporúčiť, ja som s masielkom veľmi spokojná a stal sa mojím veľkým obľúbencom!" 

Prečítaj celú recenziu >


Lavandula Diary

"Čo sa týka vlasov, dávam si ho len na končeky a mám pocit ,že sú v čoraz lepšej kondícií. Ešte stále sa štiepia, ale v menšom množstve." 

Prečítaj celú recenziu >


Be Believe In Beauty

"Tiež som ho skúšala na akné a na jazvičky po akné. S tými si tiež poradil. Jazvičky úplne vyhladil a dokonca zatočil aj s fľakmi po akné, ktoré úplne zjemnil - až ich nie je takmer vôbec vidno. Odporúčam vám ho vyskúšať a presvedčiť sa na vlastnom tele o jeho účinkoch." 

Prečítaj celú recenziu >


Saveonbeauty - denník beauty blogerky

"Ja sa teda neskutočne vytešujem, že som túto vecičku mohla konečne vyskúšať a garantujem vám, že to nie je jej posledné balenie v mojom kozmetickom arzenále. Vrelo odporúčam!" 

Prečítaj celú recenziu >


Life is Beautiful

"Zhrnula by som to asi takto je to biely kelímok ktorý je naplnený neskutočným zázrakom pre celé moje telo. Ak Vás trápi suchá pokožka či pleť za mňa je toto jasná voľba . Aj keď na takéto problémy ako je extrémne suchá pokožka netrpím toto maslo je pre mňa doslova zázrak a záchranca." 

Prečítaj celú recenziu >


Klaudy's enjoyment

"Úžasné je, že jeho hydratačné a zvláčňujúce účinky cítim dlhý čas po natretí a ešte aj pri sprchovaní sú ošetrené partie pokryté ochrannou hydratačnou vrstvou, a hydratácia trvá aj po umytí. Ešte asi žiadny produkt mi tak pekne nezjemnil a nezhydratoval pokožku krku." 

Prečítaj celú recenziu >


Bloggerka Katka - Testujeme kozmetiku

"Používala som a používam ho prevažne na telo a tu pôsobí ako taký malý zázrak. Nespotrebujem ho ani veľa a jeho efekt mi na mojej normálnej (nie suchej, ale ani mastnej) pokožke vydrží také slušné 3, niekedy až 4 dni, čo je pre mňa - lenivca v oblasti telového krémovania - úplne skvelé." 

Prečítaj celú recenziu >


Bianca Principessa

"Ja mám doma nerafinované maslo neustále a teraz ako má manžel ekzém o to viac. Používame ho obaja či už ako spomínaný balzam na pery pred spaním, alebo na suché časti tela. Je to pre mňa ultimátny pomocník. Od kedy som mala pred pár týždňami problém s pnutím okolo očí, začala som sa maslom aj odličovať a ako som už spomínala, problém je preč." 

Prečítaj celú recenziu >


Čo je dobré, To musím mať

"Toto bambucké maslo hydratuje pokožku, čím oveľa pomalšie a prirodzenejšie stráca človek opálenie. Dovolím si povedať, že pri pravidelnom používaní by sa mohlo opálenie predĺžiť až o niekoľko mesiacov." 

Prečítaj celú recenziu >


Sweet Lollipop Queen

"Strie a rôzne nedokonalosti na tele krásne hydratoval a neviem si vysvetliť ako, už sú omnoho jemnejšie a menej viditeľnejšie. Taktiež dobre hojil rôzne malé ranky a škrabance." 

Prečítaj celú recenziu >


My sweet strawberries

"Priateľ v zime priam trpí atopickým ekzém, takže sa mi hodil ako pokusný králik. Ruky hneď vyzerali ošetrene a okamžite ich krásne premastil bez toho, že by ich zbytočne zmastil. Pri pravidelnom používaní bolo vidieť zlepšienie." 

Prečítaj celú recenziu >


Štýl ženy

"Keď som začala používať toto maslo, tak som postrehla, že pokožka je hydratovaná, vyživená, pokojne aj dva až tri dni po sebe. Dokonca pri ďalšom sprchovaní cítim, že maslo zanechalo na pokožke akýsi jemný film, ktorý ju robí takou matnou a chránenou pred vysušením. A to moja koža naozaj oceňuje." 

Prečítaj celú recenziu >


Monicanoir - LOVE.

"Po približne dvoch týždňoch natierania rúk s bambuckým maslom moje problémy so suchou kožou na rukách konečne miznú, a moje ruky konečne nie sú vysušené. S perami si poradilo hneď." 

Prečítaj celú recenziu >


Between us girls - Nikkienka

"Moja pleť a pokožka je veľmi suchá a v zime to platí tak trojnásobne. Avšak bambucké maslo mi toto obdobie suchoty pomáha prekonávať. Má naprosto fenomenálne hydratačné schopnosti a moju pleť doslova hojí a upokojuje." 

Prečítaj celú recenziu >


 

< Naspäť na úvodnú stránku >