Doprava a platby

 

Vybavenie a odoslanie objednávky

Všetky objednávky vybavujeme a odosielame do 24 hodín od prijatia, v prípade platby prevodom do 24 hodín od pripísania sumy objednávky na náš účet. V prípade, ak je pri produkte označenie VYPREDANÉ, budeme vás kontaktovať o najbližšej dostupnosti eMailom/telefonicky.

Robíme všetko pre to, aby boli všetky produkty permanentne SKLADOM a po objednaní čo najskôr u vás. Po odoslaní zásielky vám vždy pošleme potvrdzujúci eMail s číslom balíka, podľa ktorého môžete sledovať pohyb zásielky.

 

 

Doprava

Kuriér DPD (3,50€) - Doba doručenia je nasledujúci pracovný deň od odoslania. Zásielku vám osobne doručí kuriér, ktorý vás bude vopred telefonicky kontaktovať pre upresnenie času a miesta prevzatia.

Zásielkovňa (Odberné miesto) (2,90€) - Doba doručenia 1-2 pracovné dni. Zásielku si osobne prevezmete na najbližšom odbernom mieste Zásielkovne (Z-Point), ktoré ste si vybrali. Akonáhle bude zásielka na mieste, obdržíte informačnú SMS kedy a ako si ju môžete vyzdvihnúť.

 

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania, max. do 2 dní.

O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom spolu s číslom zásielky pre sledovanie pohybu zásielky. O presnom čase doručenia kuriérom, prípadne možnosti vyzdvihnutia na odbernom mieste je zákazník informovaný telefonicky, e-mailom, alebo sms.

 

Pre objednávky do Česka použite náš český eShop na: www.sheabutter.cz

 

Možnosti platby

Online platba kartou (ZADARMO) - za tovar zaplatíte okamžite pri objednávaní prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Použiť môžete kreditnú/debetnú kartu. Platba tak prebehne okamžite a tovar expedovaný ihneď.

Platba prevodom na účet (ZADARMO) - pri výbere tejto možnosti obdržíte v potvrdzujúcom eMaily všetky informácie s údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať okamžite po obdržaní platby na náš bankový účet.

Dobierka (0,50 EUR) - za tovar zaplatíte priamo pri prevzatí v hotovosti, alebo kartou.

 

 

< Naspäť na úvodnú stránku >