Doprava a platby

ico-doprava

Vybavenie a odoslanie objednávky

Všetky objednávky vybavujeme a odosielame do 24 hodín od prijatia, v prípade platby prevodom do 24 hodín od pripísania sumy objednávky na náš účet. V prípade, ak je pri produkte označenie VYPREDANÉ, budeme vás kontaktovať o najbližšej dostupnosti e-mailom/telefonicky.

Robíme všetko pre to, aby boli všetky produkty permanentne SKLADOM a po objednaní čo najskôr u vás. Po odoslaní zásielky vám vždy pošleme potvrdzujúci e-mail s číslom balíka, podľa ktorého môžete sledovať pohyb zásielky.

 

Spôsoby dopravy

Kuriér DPD (3,90€)

Doba doručenia je nasledujúci pracovný deň od odoslania. Zásielku vám osobne doručí kuriér, ktorý vás bude vopred telefonicky kontaktovať pre upresnenie času a miesta prevzatia.

Zásielkovňa (Odberné miesto) (3,90€) 

Doba doručenia 1-2 pracovné dni. Zásielku si osobne prevezmete na najbližšom odbernom mieste Zásielkovne (Packeta/Z-Point), ktoré ste si vybrali. Akonáhle bude zásielka na mieste, obdržíte informačnú SMS kedy a ako si ju môžete vyzdvihnúť.

Doprava ZDARMA (Pri objednávke nad 30€) 

Všetky objednávky nad 30€ majú automaticky dopravu ZDARMA bez ohľadu na to, aký spôsob dopravy si vyberiete.

 

Všetky zásielky sú zvyčajne doručené do druhého dňa od odoslania, max. do 2 dní. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom spolu s číslom zásielky pre sledovanie pohybu zásielky. O presnom čase doručenia kuriérom, prípadne možnosti vyzdvihnutia na odbernom mieste je zákazník informovaný telefonicky, e-mailom, alebo sms.

 

Pre objednávky do Česka použite náš český eShop na: www.sheabutter.cz

 

Možnosti platby

Online platba kartou (ZDARMA)

Za tovar zaplatíte okamžite pri objednávaní prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Použiť môžete kreditnú/debetnú kartu. Platba tak prebehne okamžite a tovar je expedovaný ihneď.

Platba prevodom na účet (ZDARMA)

Pri výbere tejto možnosti obdržíte v potvrdzujúcom e-maily všetky informácie s údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať okamžite po obdržaní platby na náš bankový účet.

Dobierka (1,90 EUR)

Za tovar zaplatíte priamo pri prevzatí v hotovosti, alebo kartou.

 

balime-ekologicky-info

 

Späť do obchodu