Harmonizačná mandala VNÚTORNÁ SILA

Táto mandala nasmeruje životnú silu. Vybalansuje a podporí tak, aby premenila svoj tvorivý potenciál, ktorý prináša radosť, jasnosť a stabilitu...

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
€35,90
Kategória: Doplnky a dekorácie
Veľkosť: 40x40 cm
Materiál: MDF
Spôsob výroby: Ručné pletenie, viazanie
Dostupnosť: Skladom (Odoslanie do 24 hod.)

 

Nič Ťa nebaví?

Máš prebytok ohňa?

Všetko Ťa obťažuje a máš pocit, že o chvíľu vybuchneš?

 

 

To znie ako neukočírovaná životná SILA, ktorá potrebuje vybalansovať, nasmerovať a podporiť tak, aby premenila svoj tvorivý potenciál a namiesto ničenia a chaosu začala prinášať radosť, jasnosť a stabilitu.

Ak tieto slová prehovárajú priamo k TEBE a tvoje vnútro kričí na všetko ÁNO, HARMONIZAČNÁ MANDALA VNÚTORNÁ SILA je presne to pravé.

 

  • Tvar, farby, materiály aj posvätná geometria sú zvolené tak, aby ťa energeticky podporila TU a TERAZ, vo svete hmoty, kde sa naše duchovné dary premieňajú na realitu.
  • Pomáha harmonizovať čakry spodného energetického trojuholníka, ktoré sú zodpovedné za to, že síce čerpáme ideové formy s hlavou v oblakoch, ale nohami stojíme pevne na zemi a tým pádom dokážeme zhmotniť vynikajúce nápady do krokov a činov, ktoré nám prinášajú hojnosť vo všetkých smeroch.
  • Taktiež podnecuje procesy na obnovenie napojenia na zdroj kreativity, ktorý vo vás sídli a ponúka podporu pri procese uvedomovania si vlastnej sily, hodnoty a vôle.
  • Podnecuje zapálenie vnútorného slnka v nás tak, aby sme vedeli žiariť nielen na cestu svoju, ale aj všetkých okolo nás.

 

  • Veľkosť diela je 40x40cm (veľkosť vypletenej časti 30x30cm)
  • MDF doska v dekore tmavého dreva
  • Vzadu skrytý závesný systém.

 

  

balime-ekologicky-info

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu